Že kombinace černé a bílé je nesmrtelná, vědí všichni, kteří se alespoň trošku zajímají o módu. Tento nestárnoucí kabátek však náramně sluší i jídelnám. Společné chvíle s rodinou u jednoho stolu se pomalu těší znovunabyté oblibě. Pokud přemýšlíte o zvelebení vaší jídelny, nechte se inspirovat černobílou klasikou.

Trendem jsou moderně vyhlížející jídelní sety ze dřeva a kůže. Efektivní design a pocit luxusu nabízí masivní, dřevěné stoly v tmavě hnědých, šedých či černých odstínech v kombinaci s bílou či smetanovou kůží. Pokud se nebojíte zainventovat do vybavení bytu, tohle barevné provedení vás jistě nezklame. Jeho výjimečnost spočívá především v nadčasovosti.

Černobílá nikdy nudná

Výhodou černobílých provedení je jejich snadné sladění s celým spektrem barev. Stylově vypadá například v kontrastu s fialovou, zelenou, ale i červenou. Barvy můžou podtrhnout vzhled jídelního setu ať už použitými barevnými doplňky, nebo nátěru okolních zdí. Pokud si na kontrasty nepotrpíte a dáváte raději přednost eleganci, kombinujte s teplejšími zemitými barvami, jakými jsou okrová, béžová či světle cihlová. Ty mají schopnost zjemnit a podtrhnout pravý půvab jídelny.
Příkladem nadčasové elegance je například jídelní set PROFI z dílny Nábytek-elegance.cz. Set se skládá ze stabilního stolu z bukového dřeva v doprovodu šesti luxusních židlí potažených látkou či ekokůží dle vlastního výběru. Kvalitní provedení zaručuje vysokou odolnost nábytku i potahů i při každodenním využívání. Uvidíte, že pohodlné stolování v kruhu nejbližších se stane nepostradatelnou součástí vašeho života.