Pokud už máte postavené nějaké bydlení, možná vám pořád nepřijde kompletní, něco tomu zkrátka chybí, nevíte co? Možná je to právě terasa, která může bydlení posunout na úplně jinou úroveň a zvýšit komfort bydlení a vytvořit příjemné relaxační místo, kam se budete rádi vracet.

Společnost Woodlife se zaměřuje primárně na stavbu dřevěných a srubových domů, roubenek a chatek. Woodlife je také zástupcem firmy INOUTIC, která se zaměřuje na montáž kvalitních teras Twinson.

Výhody teras Twinson

Ptáte se, proč jsou terasy Twinson správnou volbou právě pro vás?
Terasy jsou venkovní relaxační zónou, a proto by měly mít základ v kvalitním podlahovém materiálu. Právě kvalitní podlahový materiál zajistí vaší terase dlouhou životnost, odolnost barvy a nízké požadavky na údržbu.
Terasové desky od společnosti Inoutic nabízejí terasové desky z kompozitního materiálu, který je složen z 50% PVC a 50% borovicového dřeva, terasa z takového materiálu pak vydrží dlouhé roky a navíc je plně recyklovatelná a jednoduše opracovatelná.
Právě složení terasových desek je jednou z velkých výhod teras značky Inoutic.

Terasový systém Twinson je oboustranný sedmikomorový terasový systém, to umožňuje si vybrat z jemnější nebo hrubší varianty. Systém lze instalovat na zpevněný i nezpevněný povrch a vybrat si můžete hned z osmi barevných variant. Montáž desek je velice jednoduchá, ale největší výhodou je systém skrytých spon, to znamená, že neuvidíte žádné šrouby nebo spoje.

Všestrannost

Terasový materiál nemusíte využít pouze pro venkovní terasy, ale také pro střešní či zahradní terasy a dokonce také jako obložení bazénů, či zahradních chodníků, desky jsou univerzální a připravené i na nepříznivé přírodní podmínky.

Doplňte své bydlení o kvalitní terasy značky Inoutic. Woodlife pro vás zajistí vše potřebné až po samotnou instalaci terasy vyškolenými odborníky s dlouholetými zkušenostmi.