Má vaše Společenství vlastníků jednotek (SVJ) problémy s volbou jeho členů nebo předsedy? Hledáte člověka, který je schopný plně převzít veškeré povinnosti spojené s výkonem náročné funkce v čele statutárního orgánu? Dělá vám potíže účetnictví SVJ a neradi hospodaříte se statisícovými částkami? Zvolte pomoc profesionálů z PPM, a.s. a ušetříte peníze, čas i spoustu starostí.

Profesionální předseda SVJ

Pokud má vaše sdružení problémy s vedením, pak je pro vás profesionální předseda SVJ ideálním řešením. V první řadě námi dosazený odborník přebere veškerou zodpovědnost za výkon funkce statutárního orgánu SVJ. Ihned vás tak zbaví odpovědnosti za všechny další úkony a především za způsobené škody třetím osobám. Tím vašemu SVJ ušetří značné náklady za uhrazení případných finančních náhrad. Dále vyhoví vysokým nárokům na odborné znalosti a především na sebe vezme psychicky náročnou pozici, která vyžaduje pevné rozhodování a značnou odolnost vůči stresu.

Náš profesionální předseda SVJ zajišťuje ale mnohem více. Mimo obecnou správu SVJ také uzavírá smlouvy dle finančních limitů určených shromážděním, zajišťuje kompletní správu domu, eviduje vlastníky jednotek a podílí se na přesném plnění všech usnesení SVJ. Dále pak řídí běžnou agendu, účetnictví, schvaluje finanční plán oprav a efektivně vyhledává nové možnosti v rámci hospodaření SVJ.

PPM a.s.

Působíme v Praze a blízkém okolí, kde spravujeme přes 10 000 bytových jednotek. Spolupracujeme  s váženými partnery jako je FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. nebo Pražská energetika, a.s.. Nabízíme profesionální služby v oblasti facility managementu, ekonomické správy budov, technické správy nemovitostí i údržby zeleně. Zajišťujeme flat service, ostrahu objektů a jako jedni z mála poskytujeme pojištěni proti škodám způsobeným třetím osobám až do výše 50 000 000 Kč. Zakládáme si na velmi vstřícné a jednoduché komunikaci se zákazníky. K dispozici proto máme moderní, propracovanou klientskou zónu i Elektronického domovního asistenta (EDA).